2020.08.12 Klára napja van.
BELÉPÉS
ESEMÉNYNAPTÁR
<< Előző év / hónap
Köv. év / hónap >>
Mai dátum
Események
Közeli események:
Férfi Egyéni II. osztály

2020.03.01

  Név Klub -20 I. forduló II. forduló III. forduló Össz.
1 Izsák Gábor DÖ-MIK DC   18 15 32 65
2 Helfrich Patrik Smile DC   32 25 6 63
3 Melisek Zsolt Pestújhelyi SC -20 25 32 15 52
4 Silárszky István WBSE   6 21 12 39
5 Molnár László Pestújhelyi SC   21 6 8 35
5 Kovács Máté Acéldarazsak SE   10 10 15 35
7 Helfrich Csaba Smile   0 6 25 31
8 Bucsku Ferenc PoD DSE   10 10 10 30
9 Ioannidis Georgios Club 501   4 15 10 29
10 Hevesi-Tóth István Soul DC   0 18 10 28
11 Farkas Zsolt Club 501   12 8 4 24
12 Bottlik Csaba PSK   15 3 4 22
12 Kocsis Zoltán REAC-SISE DC   0 10 12 22
14 Csengeri János PoD DSE   3 12 6 21
14 Jakab Péter Vecsés SE   0 0 21 21
16 Tóth Dóra PSK   6 6 8 20
17 Üveges Krisztián BEAC DC   10 6 3 19
18 Stefán Tamás Club 501   6 6 6 18
18 Thám Dávid Club 501   8 0 10 18
20 Viosz Tamás Acéldarazsak SE   10 4 3 17
20 Szklenár Gábor PoD DSE   6 8 3 17
22 Karácsondi András ÚKDC   8 8 0 16
22 Mészáros Krisztián WBSE   4 8 4 16
22 Szabó Milán PSK   8 0 8 16
25 Meskó Krisztián SZK   15 0 0 15
25 Farkas Zsiga Bajnok SE   6 6 3 15
27 Dudás Tibor id. ÚKDC   4 3 6 13
28 Erdei Nóra PoD DSE   0 12 0 12
29 Pejó Balázs SZK   8 0 3 11
29 Mendelényi Linda PSK   4 4 3 11
31 Tarján Tamás PoD DSE   6 4 0 10
31 Bucsku Ferenc PoD DSE   0 10 0 10
31 Császi Elek Pestújhelyi SC   0 10 0 10
31 Cserpes Ágnes ÚKDC   4 3 3 10
31 Harsányi Enikő PSK   4 3 3 10
31 Darvas Andrea Club 501   3 3 4 10
31 Winter István REAC-SISE DC   3 3 4 10
31 Hajós Zoltán Club 501   0 4 6 10
39 Szabó László Vecsési SE   6 3 0 9
39 Nagy II Csaba Soul DC   3 6 0 9
39 Farkas Zsigmond REAC-SISE DC   3 3 3 9
39 Farkas Zsolt Farkas SZK   3 3 3 9
39 Elwin Lee WBSE   0 6 3 9
44 Molnár Dávid WBSE   6 2 0 8
44 Sági Sándor Vecsési SE   4 4 0 8
44 Németh Éva BEAC DC   0 4 4 8
47 Fazekas Zéta SZK   3 3 0 6
47 Varga Gyula Bajnok SE   3 3 0 6
47 Bósza Emese Club 501   0 3 3 6
47 Gábor József PoD DSE   0 0 6 6
47 Pászthy Dávid  BEAC DC   0 0 6 6
47 Szűcs Zsolt ÚKDC   0 0 6 6
53 Gyomai Péter EBDE   4 0 0 4
53 Loós Levente PoD DSE   0 4 0 4
53 Turiák Tibor PoD DSE   0 4 0 4
53 Papp Zoltán Piliscsaba SC   0 0 4 4
53 Tóth Balázs K.N.   0 0 4 4
58 Herczegh József Pestújhelyi SC   3 0 0 3
58 Honti Márk PoD DSE   3 0 0 3
58 Kárpáti Loránt PSK   3 0 0 3
58 Szilágyi András Sport DC   3 0 0 3
58 Tóth Péter Pestújhelyi SC   3 0 0 3
58 Végső Adrienn Club 501   3 0 0 3
58 Aczél András REAC-SISE DC   0 3 0 3
58 Böjtös András Acéldarazsak SE   0 3 0 3
58 Góczi Attila Vecsési SE   0 3 0 3
58 Sipos Richárd Club 501   0 3 0 3
58 Erdődi Gábor  Club 501   0 0 3 3
58 Mézes Barbara Club 501   0 0 3 3
58 Rácz Benett PSK   0 0 3 3
71 Balogh Béla Club 501 -20 12 0 8 0
72 Zámbori Attila Piliscsaba SC -20 0 0 18 -2
73 Prés Nándor Smile DC -20 0 0 0 -20
73 Lakatos Gergely Smile DC -20 0 0 0 -20

Budapesti Sportszövetségek Szövetsége
Készítette: